درباره سایت بینجکده بیشتر بدانید. چرا سایت بینجکده طراحی شده است؟ لحظه ای را تصور کنید که همه منتظر فرا رسیدن وعده ناهار یا شام هستند و عطر برنج تمام خانه را پر کرده باشد! احساس لذت بخشی است؛ نه؟ چه کسی می‌تواند چنین لحظه لذت بخشی را تصور کند؟ واقعاً کدام برنج است که می‌تواند چنین احساسی را در ما به وجود آورد؟ بازار پر شده از انواع برنج‌های تقلبی که نه کیفیتی دارند و نه عطر و طعمی؛ برنج‌هایی که فقط در ظاهر به برنج شباهت دارند، اما دارای مواد مضر هستند. متخصصان تغذیه و کارشناسان کشاورزی بارها در رسانه‌های مختلف درباره مصرف برنج‌های آلوده به سموم شیمیایی مانند آرسنیک هشدار داده اند و از ما خواسته‌اند تا برنج‌های بی‌کیفیت را از سبد غذایی خود حذف کنیم؛ اما این سؤال مطرح است که با حذف برنج‌های بی‌کیفیت از سبد غذایی چه نوع برنجی را جایگزین کنیم؟ اصلاً برنج باکیفیت را از کجا می‌توان تهیه کرد؟

فروشگاه اینترنتی خرید برنج بینجکده


فروشگاه آنلاین برنج

پاسخی به این سؤالات است. برای بیش از سه دهه، همه سعی ما بر آن بوده است که برنجی خوب و باکیفیت را به شما معرفی کنیم؛ برنجی که از عطر آن مست شوید و از طعم آن لذت ببرید! فرقی نمی‌کند که به چه میزان برنج نیاز داشته باشید؛ ما قادریم به تمام نیاز شما پاسخگو باشیم و حتی تمام برنج مورد نیاز کشور را تأمین کنیم بدون آن که ذره ای از کیفیت محصولاتمان کاسته گردد. اعتقاد ما این است که اگر محصول باکیفیت به مشتریان ارائه دهیم، به دو هدف دست پیدا کرده ایم؛ هدف اول و مهم‌تر کسب رضایت مشتریان است که خود زمینه‌ساز نیل به هدف دوم یعنی فروش بیشتر می‌گردد.

سه دهه تجربه در بازار فروش برنج

البته که سابقه طولانی ما در این زمینه کیفیت کارمان را تائید می‌کند و اگر جز این بود ما الان کنار شما نبودیم! حالا پس از سه دهه تجربه در زمینه تأمین برنج مورد نیاز کشور، تصمیم گرفته‌ایم محصولات خود را به صورت آنلاین نیز عرضه کنیم. فروشگاه آنلاین برنج به دنبال آن است تا تصویری از خود در ذهن مخاطب ایجاد کند که حتی فکر کردن به نام برند نیز برای مشتریان شیرین باشد و خاطره لذت‌بخش یک غذای خوشمزه را در ذهن آن‌ها ماندگار سازد. ادعا نمی‌کنیم که ارزان‌ترین برنج بازار را به شما ارائه می‌دهیم، زیرا محصول باکیفیت هیچ‌گاه آسان به دست نمی‌آید؛ اما تلاش ما همیشه بر آن بوده تا باکیفیت‌ترین محصول را با قیمتی مناسب‌تر از هر فروشگاه دیگر به مشتریانمان عرضه کنیم. سخت اعتقاد داریم که ارائه محصول باکیفیت در حقیقت ارزش قائل شدن برای مشتریان و احترام به آن‌ها است و به همین خاطر هیچ وقت تنها به شعار دادن اکتفا نمی‌کنیم. محصولات فروشگاه بینکجده از بهترین شالیزارهای شمال کشور با زحمت فراوان تأمین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان در سراسر کشور ارسال می‌شوند؛ البته در آینده‌ای نزدیک محصولات خود را به سایر کشورها نیز صادر خواهیم کرد و کیفیت برنج ایرانی را در عمل به مردم دیگر کشورها نشان خواهیم داد. در طول این سال‌ها به ذائقه‌های مختلف مشتریان پی برده‌ایم و به همین خاطر محصولات متنوعی را فراهم کرده ایم تا پاسخگوی تمام ذائقه‌ها باشیم. در طول بیش از ۳۰ سال سابقه‌ای که داشته‌ایم، توانسته‌ایم اعتماد فروشگاه‌ها، ادارات، ارگان‌ها و رستوران‌های مختلف را جلب کنیم و در عین حال خود را با نیازهای جدید بازار همگام سازیم.

دقیقاً به همین خاطر هم بود که تصمیم گرفتیم فروشگاه آنلاین برنج را تأسیس کنیم. تمام افتخار ما به همان لحظه‌ای است که شما پس از میل کردن غذای خوشمزه خود که با برنج‌های ما پخته شده، احساس کنید که مانند این برنج را تا قبل از آن در هیچ جای دیگری نخورده‌اید! هر چقدر هم که از محصولات خود تعریف کنیم، نمی‌توانیم کیفیت آن‌ها را به همان صورتی که هست برای شما توصیف کنیم. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که تنها یک‌بار برنج‌های ما را امتحان کنید! حقیقت آن است که بسیاری از افراد جامعه برنج باکیفیت و اصل ایرانی نخورده‌اند و متأسفانه بازار آن‌قدر از محصولات تقلبی پر شده که اصلاً طعم واقعی برنج را از یادها برده است.